Pastelky Noris Colour STAEDTLER šestihranné / sada 24 ks

 
 

Kvalitní šestihranné pastelky Noris Colour z WOPEX® materiálu německé značky STAEDTLER se sytými barvami.

Sada obsahuje 24 ks pastelek.

Dostupnost Momentálně nedostupné
159 Kč
Kód produktu K6-01-0043
Kategorie Psací potřeby a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Barevné pastelky Noris Colour STAEDTLER šestihranné

Ztraceny_ocean_antistresove_omalovanky_1Doporučuje Johanna Basford - světoznámá ilustrátorka omalovánek pro dospělé, například oblíbené knihy "LOST OCEAN"

Kvalitní barevné pastelky německé značky STAEDTLER v originální edici Johanna Basford, světoznámé autorky antistresových omalovánek pro dospělé. Sama tyto pastelky používá ke své práci a její zkušenosti si můžete poslechnout a prohlédnout na videu...

Pastelky Noris Colour mají klasický šestihranný tvar a jsou vyrobeny z inovativního materiálu WOPEX® (kombinace dřeva, plastu a kompozitu). Materiál je těžší a pevnější, proto jsou pohodlnější pro manipulaci, krásně drží špičku a lehčeji se ořezávají (neodštěpují se jako u běžných dřevěných).

  • Balení má rozměry 20 x 17,5 x 0,8 cm
  • 24-dílná sada barevných pastelek
  • První pastelky vyrobené z inovativních materiálů Wopex 
  • Tradiční šestiúhelníkový tvar
  • Atraktivní proužkovaný design
  • Zvýšená pevnost
  • Jasné barvy grafitových tuh pastelek
  • Ergonomický měkký povrch
  • S certifikátem PEFC

  

PROČ JSME PRO VÁS VYBRALI PRÁVĚ TENTO PRODUKT?                           

"Sama jsem nedávno vyzkoušela, proč na světě tolik lidí propadlo fenoménu zvanému "antistressové omalovánky pro dospělé". Kromě toho, že mě také nadchly, když mi aspoň na chvíli pomohli od stresu v kanceláři, jsem musela řešit, čím je vymalovávat. A protože jsem napoprvé zvolila levnější variantu omalovánek na tenším papíru, musela jsem zapomenout na fixy a vyhledat pastelky. Požadavek byl jasný - dostatek barev k výběru, dobře barvící tuhy a materiál, který půjde dobře ořezávat i s nejobyčejnějším ořezávátkem mých dětí. Našly se - barevné pastelky Noris Colour. 

Průšvih je v tom, že když mě uviděla vymalovávat moje pětiletá dcera, hned se chtěla přidat a pastelky mi zabavila. Prostě budu potřebovat nové. Takže vám radím - pokud si je pořídíte, dobře si je schovejte..."

Jana G.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.