Stan na fotografování látkový 4 pozadí / 50 x 50 cm

 
  • 1 z 3
 

Lehký látkový skládací stan na fotografování / fotobox. Konstrukce je tvořena polyesterovou látkou vyztuženou ve švech silným drátem. 

Vyměnitelné barvy pozadí: bílá, černá, červená, modrá

Rozměry fotoboxu cca: 50 x 50 x 50 cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
655 Kč
Kód produktu K5-03-0035
Kategorie PRO FOTOGRAFOVÁNÍ PRODUKTŮ
Položka byla vyprodána...
 

Stan na fotografování + 4 pozadí / 50 x 50 cm

Fotobox - látkový stan na fotografování 50x50 cmLátkový skládací stan na fotografování / fotobox. Konstrukce je tvořena polyesterovou látkou vyztuženou ve švech silným drátem. Díky tomu je opravdu lehký, skladný a pohodlně přenosný. Stan lze uložit do malého pouzdra na zip.

  • Rozměry fotoboxu cca: 50 x 50 x 50 cm.
  • Váha fotostanu včetně pouzdra jen cca 515 g.
  • Vyměnitelné barvy pozadí: bílá, černá, červená, modrá

Ve fotostanu lze měnit látková pozadí, které se přichytávají na vnitřní stěnu pomocí suchého zipu.

Látkový fotobox je bez LED osvětlení. Pro pořízení kvalitních fotografií je nutné použít blesk a externí doplňkové osvětlení.

K minimalizaci odrazových efektů z okolí na fotografovaných předmětech slouží přední krycí stěna s malým průvlekem pro objektiv fotoaparátu. 

Pro instalaci stačí vytáhnout fotobox z pouzdra a díky drátěným výztužím se celý stan sám rozloží. Pouze ručně upravíte stan to tvaru krychle. Pro složení je třeba stan složit naplocho a zkroucením do osmičky a přeložením vytvořit opět kroužky, které zmenší tvar fotostanu. 

 SKLÁDÁNÍ FOTOSTANU

skládání látkového boxu - fotostanu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.