V únoru nás čeká stěhování

Před rokem bylo moje největší přání najít pro sklad a provoz eshopu Kancelář snů nové prostory, protože domácí prostředí u rozrůstajícího se eshopu nesvědčí ani rodině, ale obchodu. Vloni se tento záměr uskutečnit nepodařilo. O to větší radost mám, že teď už je to jisté. Na začátku února - resp. 16. - 18.2. 2018 - se přestěhujeme... tedy já, zboží, bedýnky, krabice a obalový materiál a vše co s tím souvisí.

Naší novou lokalitou bude Praha - Zahradní město, resp. Bramboříková 2996 / 1

Co bude naše stěhování znamenat pro zákazníky? 

Calipo - stěhování copyPro nový sklad a kancelář jsme využili sice opět bytový prostor (nečekejte žádnou klasickou prodejnu), ale několik výhod to rozhodně má:

1. Budeme mít větší prostor pro sklad, což přinese možnost naskladnit nové druhy zboží a navýšit postupně množství.

2. Zákazníci z Prahy o okolí, budou moci přijít po předchozí dohodě na návštěvu a v klidu si zboží v "domácím prostředí" prohlédnout a vybrat.

3. Půjde o společný prostor pro oba eshopy naší společnosti (tzn. Kancelář snů a Calipo), proto zde budeme mít malý koutek pro všechny zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet práci s 3D perem. Na místě si budou moci pero vyzkoušet a poradit se, jak začít tvořit a na co si dát pozor. 

4. Děti vítány! Pokud budete mít sebou děti, budeme mít pro ně připraven koutek, kde se také zabaví, zatímco si vy budete vybírat.

Aby to vše bylo možné připravit, v polovině února bohužel nebudeme na 3 dny plně k dispozici a budeme se věnovat přesunu. Pokud vše půjde dobře, všechny vaše požadavky a objednávky vyřídíme hned v následujících dnech.

Držte nám palce. :-)

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.