JDEME NA TO BEZ OBALU

Naše filosofie "jdeme na to bez obalu" znamená, že se u většiny výrobků snažíme eliminovat nadbytečné obaly. Přestože jsou klasické retailové obaly používané v obchodech krásné a lákavé, dobře víme, že v 90% případů je stejně hned po rozbalení všichni hodíme do koše. V důsledku jen generujeme více komunálního odpadu a zatěžujeme naši planetu.

My vám v eshopu ukazujeme konkrétní zboží a ne obaly. Proto u mnoha nabízených výrobků volíme možnost dodání bez retailového obalu (designové krabičky od výrobce). Připadá nám to prostě rozumné.

Poškození zboží se neobáváme, protože se ho snažíme co nejlépe zabalit pro bezpečnou přepravu. A to je další materiál, který je ale nutný a nelze ho z procesu bezpečného dodání zboží zákazníkům vynechat.  

Doufáme proto, že vás tento přístup nezaskočí a přidáte se k naší myšlence po svém. Třeba důsledným tříděním nebo dalším zužitkováním přepravního balení naší zásilky, za což vám předem velmi děkujeme. Ostatně i my se snažíme dále zužitkovat veškerý obalový materiál, ve kterém nám výrobci a naši dodavatelé zasílají zboží do skladu. 
A tam, kde už obaly není možné zužitkovat k dalšímu balení, předáváme je našim dětem, které je zužitkují na zábavu a kreativní tvoření.

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.