Novinky

DOVOLENÁ 2019

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás upozornili, že od 28.6. do 6. 7. 2019 čerpáme nové síly na zasloužené dovolené. V tomto období proto nemůžeme vyřizovat vaše objednávky a e-maily (PS: opravdu mě nemá kdo zastoupit :-)).
Jako poslední budeme expedovat objednávky, které obdržíme nejpozději ve čtvrtek 27. června nejpozději do 12:00 hodin.

Pokud jste si u nás něco vybrali a jste ochotni počkat, vaši objednávku vyřídíme v nejkratší možné době od pondělí 8. července.

Děkujeme za pochopení a vaši trpělivost. Přejeme vám krásné léto a skvělou dovolenou.

Jana Girgašová
Eshop Kancelář snů

V únoru nás čeká stěhování

Před rokem bylo moje největší přání najít pro sklad a provoz eshopu Kancelář snů nové prostory, protože domácí prostředí u rozrůstajícího se eshopu nesvědčí ani rodině, ale obchodu. Vloni se tento záměr uskutečnit nepodařilo. O to větší radost mám, že teď už je to jisté. Na začátku února - resp. 16. - 18.2. 2018 - se přestěhujeme... tedy já, zboží, bedýnky, krabice a obalový materiál a vše co s tím souvisí.

Naší novou lokalitou bude Praha - Zahradní město, resp. Bramboříková 2996 / 1

Co bude naše stěhování znamenat pro zákazníky? 

Calipo - stěhování copyPro nový sklad a kancelář jsme využili sice opět bytový prostor (nečekejte žádnou klasickou prodejnu), ale několik výhod to rozhodně má:

1. Budeme mít větší prostor pro sklad, což přinese možnost naskladnit nové druhy zboží a navýšit postupně množství.

2. Zákazníci z Prahy o okolí, budou moci přijít po předchozí dohodě na návštěvu a v klidu si zboží v "domácím prostředí" prohlédnout a vybrat.

3. Půjde o společný prostor pro oba eshopy naší společnosti (tzn. Kancelář snů a Calipo), proto zde budeme mít malý koutek pro všechny zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet práci s 3D perem. Na místě si budou moci pero vyzkoušet a poradit se, jak začít tvořit a na co si dát pozor. 

4. Děti vítány! Pokud budete mít sebou děti, budeme mít pro ně připraven koutek, kde se také zabaví, zatímco si vy budete vybírat.

Aby to vše bylo možné připravit, v polovině února bohužel nebudeme na 3 dny plně k dispozici a budeme se věnovat přesunu. Pokud vše půjde dobře, všechny vaše požadavky a objednávky vyřídíme hned v následujících dnech.

Držte nám palce. :-)

Máme nového přepravce a zlevnili jsme dobírku

S radostí vám oznamujeme, že jsme našli pro přepravu našich zásilek nového přepravce. Dosud jsme využívali pouze služby České pošty a síť poboček Uloženky, ale pořád to nějak nebylo ono. A protože už myslíme na to, jak vám rychle a spolehlivě doručovat zásilky (zejména koncem roku v předvánočním čase), využili jsme nabídky služeb přepravní společnosti GLS pro přepravu balíčků tzv. do ruky. Od 14.8.2017 tak můžete při objednání zboží využívat novou možnost přepravy.

A co to znamená pro vás?

1. doručení balíčku na vámi udanou adresu v čase dle dohody s řidičem

2. snížení poplatku za dopravu

3. snížení poplatku za dobírku 

Věříme, že vám to zážitek z nákupu na Kanceláři snů ještě vylepší a budete se k nám spokojeně vracet.

Eshop Kancelář snů od 1.8.2017 v nové podobě

Po více než dvou letech své existence eshop Kancelář snů dospěl do stadia, kdy bylo nutné sáhnout k celkové rekonstrukci. Cílem nebyla úplná změna designu, ale lepší uspořádání a uživatelské pohodlí pro zákazníky. Takže jsem důkladně vytřídila sklad, vybrala jsem novou eshopovou platformu a provedla inventuru. Věřte, že to byla pěkná fuška, ale jakmile jsem začala skládat stránku ke stránce, měla jsem z toho opravdu velkou radost a nevadilo mi ani dělat řadu dnů dlouho do noci. Byla jsem na to v podstatě sama, ale doufám, že výsledek bude pro všechny uspokojující.

IKONA KS-02B vlastní foto 200xA nyní nastal čas, abych vám novou podobu představila.

31. července 2017 bude probíhat finální přesměrování domény a stránek, propojování systémů a související procesy.
Předem omluvte případnou dočasnou nefunkčnost a trpělivost, než se mi podaří odladit veškeré detaily.

Doufám, že se vám bude nová podoba líbit a bude se vám tu na www.kancelar-snu.cz dobře nakupovat. 

 

Jana Girgašová

Gravírování loga na reklamní předměty

IKONA KS-02B gravírování 200xNěkteré produkty z naší nabídky jsou ideální například jako reklamní a prezentační předměty. Máme tím na mysli zejména kovová pouzdra na vizitky, vybrané kovové USB disky a multifunkční propisky, na které je možné nechat gravírovat firemní logo nebo znak. Poslouží tak nejen ke zviditelnění vaší značky ale i jako praktický dárek.

ZAJISTÍME GRAVÍROVÁNÍ NA ZAKÁZKU


Námi doporučené produkty pro laserové gravírování jsme označili v eshopu speciální značkou. Máte tak jistotu, že právě tento předmět můžete pro gravírování použít. Všechny doporučené předměty jsou buď z nerezové oceli nebo pochromované.
Pokud vás zajímá cena laserového gravírování, jsou jednotné a výslednou cenu si můžete zkalkulovat sami:


gravírování loga na pouzdro na vizitkyNastavení laseru
(vašeho loga) a kalibrace 300 Kč (nezbytný poplatek) + sazba gravírování za 1 kus podle zvoleného typu:

a) základní gravírování cca 30 Kč/ks (výsledné logo má obvykle hnědo/žlutý odstín)

b) gravírování s čistěním cca 60 Kč/ks (tzv. stříbrné - výsledný efekt je téměř stříbrný)

Uvedené ceny jsou pouze orientační a finální kalkulace závisí na množství kusů a typu produktu.
Pokud budete mít konkrétní požadavek, neváhejte nás kontaktovat a my vám zpracujeme přesnou kalkulaci.

PŘÍPRAVA NA GRAVÍROVÁNÍ

Pro zadání laserového gravírování je potřeba mít logo, obrázek či text připraven v samostatném souboru tzv. v křivkách nebo tiskovém .pdf souboru. Laserové gravírování zajišťujeme pro naše zákazníky prostřednictvím našeho smluvního partnera a vždy dostanete náhled s umístěním loga na produktu e-mailem ke schválení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

JDEME NA TO BEZ OBALU

Naše filosofie "jdeme na to bez obalu" znamená, že se u většiny výrobků snažíme eliminovat nadbytečné obaly. Přestože jsou klasické retailové obaly používané v obchodech krásné a lákavé, dobře víme, že v 90% případů je stejně hned po rozbalení všichni hodíme do koše. V důsledku jen generujeme více komunálního odpadu a zatěžujeme naši planetu.

My vám v eshopu ukazujeme konkrétní zboží a ne obaly. Proto u mnoha nabízených výrobků volíme možnost dodání bez retailového obalu (designové krabičky od výrobce). Připadá nám to prostě rozumné.

Poškození zboží se neobáváme, protože se ho snažíme co nejlépe zabalit pro bezpečnou přepravu. A to je další materiál, který je ale nutný a nelze ho z procesu bezpečného dodání zboží zákazníkům vynechat.  

Doufáme proto, že vás tento přístup nezaskočí a přidáte se k naší myšlence po svém. Třeba důsledným tříděním nebo dalším zužitkováním přepravního balení naší zásilky, za což vám předem velmi děkujeme. Ostatně i my se snažíme dále zužitkovat veškerý obalový materiál, ve kterém nám výrobci a naši dodavatelé zasílají zboží do skladu. 
A tam, kde už obaly není možné zužitkovat k dalšímu balení, předáváme je našim dětem, které je zužitkují na zábavu a kreativní tvoření.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.