Henna a nalepovací tetování

Hledáte kvalitní vyzkoušenou hennu pro malování na tělo? Nabízíme hotovou henna pastu v kornoutku od několika značek, které pravidelně testujeme nejen samy na sobě. Používáme pouze čistě přírodní hnědou evt. tmavě červenou dobarvovanou přírodními barvivy. Na těle vydrží obvykle 5 - 14 dnů dle okolností. Rádi vám v případě potřeby poradíme.

A pokud nemáte odvaho namalovat se sami, můžete vyzkoušet rychlé metalické (zlaté a stříbrné či barevné) nalepovací tetování. Je netoxické a zkrášlí každou pokožku. Krásná dočasná ozdoba na tělo v podobě nalepovacího tetování, která vydrží na těle 5-10 dnů. Vyzkoušejte moderní zlaté tetování a budete nadšeni. Zahrneme vás zlatem, stříbrem... Nebo vyzkoušejte nově i barevné nalepovací tetování a uvidíte, jak by vám slušely klasické tetovací motivy. 

 

Nejprodávanější

85
100185100

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.