O NÁS

IKONA KS-02B MAGAZIN 200xTématu vybavení kanceláří a zajímavých kancelářských potřeb se věnujeme již několik let. Vše začalo vytvořením online office magazínu Kancelář snů (www.kancelarsnu.cz) v roce 2014, kde publikujeme články nejen o trendech v designu a uspořádání kanceláří, ale také o správném vybavení či zajímavých kancelářských potřebách, které ušetří práci a jsou designově nebo uživatelsky zajímavé.

Brzy jsme však zjistili, že mnoho zajímavých věcí na českém trhu není k dispozici a bylo nám líto o těch šikovných doplňcích jen psát, když je čtenáři budou mít problém sehnat. Nezbývalo proto nic jiného, než vybudovat k tematickému portálu malý eshop, kde bychom mohli zájemcům nabídnout některé zboží, o kterém jsme psali a které nás zaujalo. Tak je zde - náš eshop Kancelář snů.   

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?

IKONA KS-02B slevy 200xPrvní, co vám nabídneme, je pozitivní přístup a naši snahu se stále zlepšovat. Nejsme dokonalí a máme velmi omezené kapacity, ale vše děláme s nadšením. 

1. Zboží se snažíme odeslat co nejrychleji (obvykle nejpozději do 24 hodin od obdržení objednávky).

2. Zboží, které nemáme aktuálně skladem, nebo je ho méně než potřebujete, rádi obratem přiobjednáme.

3. Pokud potřebujete větší množství, umíme pro vás s dodavatelem vyjednat množstevní slevu. Neváhejte nás kontaktovat.

4. Vybrané zboží necháváme otestovat čtenáři našeho office magazínu Kancelář snů. USB disky testujeme sami speciálním softwarem.

IKONA KS-02B usb 200x5. U nabízeného zboží pořizujeme vlastní fotografie, abyste si výrobek mohli co nejlépe prohlédnout.

6. Jsme vám k dispozici každý den. Můžete nás kontaktovat telefonicky (včetně víkendů) na čísle +420 607 735 062, e-mailem nebo pomocí chatu SmartsUpp (vpravo dole) a pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět.

RECENZE NA HEUREKA.CZ 

recenze heurekaZajímají vás recenze na náš eshop a zkušenosti předchozích zákazníků? To je pro mnohé důležité při rozhodování, kde nakoupit. Neváhejte proto nahlédnout na stránky srovnávače Heureka, kde naši zákazníci zanechali svá hodnocení... 

Doufáme, že budete s námi spokojeni a odpustíte nám případné chybičky. Pokud na nějakou narazíte, budeme vám vděčni za upozornění a průběžně se je budeme snažit odstraňovat.

 

Děkujeme a užijte si nákup...

Tento web používá soubory cookie. Slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.